Turniej Mikołajkowy w Krakowie

19 grudnia 2022, godz. 15:00

Rozmiar tekstu: A A A

Czwóreczka dziewczyn wygrywa w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym w Krakowie

XXVIII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy dziewcząt i chłopców mini kat."4" już za nami
W Krakowie startowały 3 nasze zespoły. Po dwudniowych zmaganiach, 9 spotkaniach w dobrej atmosferze na parkietach w kategorii chłopców najlepsi okazali się zawodnicy KS Metro Warszawa pokonując w finale Aluron CMC Zawiercie. Trzecie miejsce przypadło PSP 19 Kędzierzyn-Kożle. Nasza 4 (Śliwa Kacper, Jodłowski Mateusz, Wierzbanowski Filip, Zaczyk Leon, Kwiatkowski Jakub, Kwoka Marcel) zajęła wysokie 7 miejsce w stawce 18 zespołów L!
 Lepiej spisały się dziewczyny. Zespół II ( Zosia Wiecha, Magda Rolka, Nadia Nazimek, Gabrysia Rosińska, Klaudia Żelasko) wywalczył 5 miejsce.
 Zwycięzcą całego turnieju, nie doznając żadnej porażki, został I zespół SKPS Dunajec ( Lena Krzyżak,  Nadia Krzyżak,  Hanna Leśniak,  Zuzanna Mężyk,  Alena Kawiorska,  Wiktoria Basta).
MVP turnieju Lena Krzyżak  Na podium obok naszego zespołu stanęły zespoły Zenit Wrocław oraz SMS Solna Wieliczka.