SKPS DUNAJEC

Awans naszych "trójeczek" do finału wojewódziego

05 czerwca 2021, godz. 19:58

Rozmiar tekstu: A A A

Piwniczna po raz drugi w tym tygodniu gościła zawodniczki minisiatkówki , tym razem dziewczęta w kat. ''3'' rocznik 2009. W piątkowych zmaganiach uczestniczyło 100 zawodniczek z 7 klubów i 17 zespołów. Był to ostatni z 6 turniejów ligowych a zarazem Turniej Rejonowy z którego 6 zespołów otrzymało kwalifikacje do Mistrzostw Małopolski. Bardzo dobrze wypadły zespoły SKPS Dunajec:
- zespół I (Zuzanna Olszewska, Oliwia Tokarczyk, Alicja Ociepka, Natasza Rolka ) wygrał całą ligę bez przegranego spotkania,
- zespół II ( Lena Krzyżak, Hanna Leśniak, Zuzanna Mężyk ) zajął 4 miejsce,
- zespół III (Maja Treit, Aleksandra Siwek, Gabriela Krężołek,Laura Wolanin, Wiktoria Sromek ) zajął 5 miejsce,
- zespół IV ( Nadia Krzyżak, Laura Gucwa, Nadia Nazimek, Magdalena Rolka ) zajął 9 miejsce.
SKPS Dunajec w turnieju o mistrzostwo Małopolski w Wieliczce 23 maja, będą reprezentować zespoły I i III. Zespół II (rocznik 2010 ) pomimo zajęcia premiowanego miejsca , z racji udziału w Mistrzostwach Małopolski w kat. ''2'', nie może zagrać w turnieju finałowym w kat.''3''.
W turniejach o mistrzostwo Małopolski, nasz klub w minisiatkówce dziewcząt będą reprezentowały - 2 zespoły w kat.''2'', - 2 zespoły w kat.''3'' oraz jeden zespół w kat.''4''.